Site »  Planificarea orelor la dispoziția elevilor și părinților.
 

COMISIA „CONSILIERE ŞI ORIENTARE”
Planificarea orelor la dispoziția elevilor și părinților
An şcolar 2016-2017
Semestrul I

Ziua

Interval orar la dispoziția elevilor
Numele și  prenumele dirigintelui, ora

Interval orar la dispoziția părinților
Numele și  prenumele dirigintelui, ora

 

 

 

 

 

LUNI

Achihăiței Cristina (clasa a XI-a O) – 14.00-14.50

Amancei Nicoleta (clasa a XII-a O) – 10.00-10.50

Bărdiță Carmen (clasa a XI-a B) – 14.00-14.50

Apopuțoaie Mihaela (clasa a XII-a D) – 11.00-11.50

Bîrcă Silvia (clasa a XII-a J) – 14.00-14.50

Bîrcă Silvia (clasa a XII-a J) – 10.00-10.50

Bocan Anca (clasa a X-a A) – 14.00-14.50

Dascălu Adrian (clasa a X-a D î.p.) – 12.00-12.50

Bucur Laura (clasa a XI-a K) – 14.00-14.50

Furnică Teodora (clasa a X-a C) – 12.00-12.50

Coman Camelia (clasa a X-a A-a î.p.) – 13.00-14.50

Gheorghe Silvica (clasa a XI-a J) – 14.55-15.45

Gavan Traian (clasa a IX-a A) – 14.00-14.50

Ghinea Oana (clasa a X-a E) – 13.00-13.50

Ghinea Adina (clasa a XI-a C) – 14.00-14.50

Gosav Ioan (clasa a XI-a B î.p.) – 14.00-14.50

Ghinea Oana (clasa a X-a E) – 14.00-14.50

Hăulică Dan (clasa a X-a B î.p.) -10.00-10.50

Hăulică Dan (clasa a X-a B î.p.) -13.00-13.50

Mărăndescu Mihaela (clasa a XI-a P) – 9.00-9.50

Ionașcu Silvia (clasa a X-a H) – 14.00-14.50

Păscălin Dorinel (clasa a IX-a B î.p.) – 14.00-14.50

Liteanu Mihaela (clasa a X-a K) – 14.00-14.50

Suhan Mirela (clasa a XI-a D î.p.) – 10.00-10.50

Mihăiuc Maria (clasa a XII-a F) – 14.00-14.50

Ursanu Vasile (clasa a XI-a R) – 17.45-18.35

Moraru Mariana (clasa a XI-a L) – 14.00-14.50

Cucoranu Ionel (clasa a XI-a C î.p.) – 13.00-13.50

Onciu Aristotel (clasa a IX-a î.p.) – 13.00-13.50

 

Păscălin Dorinel (clasa a IX-a B î.p.) – 13.00-13.50

 

Popa Alina (clasa a IX-a J) – 14.00-14.50

 

Suhan Mirela (clasa a XI-a D î.p.) – 13.00-13.50

 

Vlad Ina Clara (clasa a XII-a R) – 14.00-14.50

 

 

MARȚI

Apopuțoaie Mihaela (clasa a XII-a D) – 14.00-14.50

Achihăiței Adrian (clasa a IX-a D) – 10.00-10.50

Amancei Nicoleta (clasa a XII-a O) – 14.00-14.50

Achihăiței Cristina (clasa a XI-a O) – 10.00-10.50

Busuioc Ionela (clasa a X-a B) – 14.00-14-50

Bocan Anca (clasa a X-a A) – 11.00-11.50

Croitoru Daniela (clasa a XI-a E) – 14.00-14.50

Bucur Laura (clasa a XI-a K) – 12.00-12.50

Cucu Florin (clasa a XII-a M) – 14.00-14.50

Ciurariu Cristina (clasa a IX-a B) – 12.00-12.50

Donose Oana (clasa a XI-a D) – 13.00-13.50

Cuzuc Mihaela (clasa a XI-a I) – 11.00-11.50

Ganea Crăița (clasa a X-a D) – 14.00-14.50

Donose Oana (clasa a XI-a D) – 12.00-12.50

Gheorghe Silvica (clasa a XI-a J) – 13.00-13.50

Ionașcu Silvia (clasa a X-a H) – 12.00-12.50

Hoțoleanu Gavril (clasa a X-a C) – 13.00-13.50

Luca Diana (clasa a X-a E) – 10.00-10.50

Ioniță Ioana (clasa a IX-a I) – 14.00-14.50

Mocanu Maria (clasa a XII-a I) – 11.00-11.50

Mărăndescu Mihaela (clasa a XI-a P) – 14.00-14.50

Moraru Mariana (clasa a XI-a L) – 16.50-17.40

Munteanu Adriana (clasa a IX-L) – 13.00-13.50

Onciu Aristotel (clasa a IX-a î.p.) – 14.55-15.45

Paraschiv Vasile (clasa a X-a G) – 13.00-13.50

Palade Monica (clasa a XI-a G) – 14.55-15.45

Popoiu Elena (clasa a XI-a H) – 14.00-14.50

Popoiu Elena (clasa a XI-a H) – 11.00-11.50

Roman Constantin (clasa a IX-a M) – 14.00-14.50

Roman Constantin (clasa a IX-a M) – 9.00-9.50

Tiron Marta (clasa a X-a I) – 14.00-14.50

Trifan Elena (clasa a IX-a E î. p._ - 14.55-15.45

Ursanu Vasile (clasa a XI-a R) – 14.00-14.50

 

Cucoranu Ionel (a XI-a Cî.p.) – 13.00-13.50

 

 

 

 

 

 

 

MIERCURI

Arsene Gelu (clasa a IX-a F) – 14.00-14.50

Alistar Cristian (clasa a XI-a) – 10.00-10.50

Ciurariu Cristina (clasa a IX-a B) – 14.00-14.50

Cocea Ionela (clasa a XII-a B) – 11.00-11.50

Cocea Ionela (clasa a XII-a B) – 14.00-14.50

Donose Ciprian (clasa a XI-a F) – 12.00-12.50

Coșaru Georgiana (clasa a XII-a E) – 14.00-14.50

Dumitrașcu Lucian (clasa a IX-a D î.p.) – 11.00-11.50

Donose Ciprian (a XI-a F) – 14.00-14.50

Gavan Traian (clasa a IX-a A) – 9.00-9.50

Gosav Ioan (XI  B î.p.) – 13.00-13.50

Ghinea Adina (clasa a XI-a C) – 10.00-10.50

Irina Mihaela (XII A) – 15.00-14.50

Donosă Teodora (clasa a X-a L) – 9.00-9.50

Loghin Diana (IX G) – 14.00-14.50

Mihăiuc Maria (clasa a XII-a F) – 12.00-12.50

Luca Diana (clasa a X-a E) – 14.00-14.50

Mititelu Isabela (clasa a XII-a G) – 11.00-11.50

Mazga Doina (XI N) – 14.00-14.50

Munteanu Adriana (clasa a IX-L) – 11.00-11.50

Mititelu Isabela (XII G) – 14.00-14.50

Palade Elena (clasa a IX-a E) – 10.00-10.50

Mocanu Maria (XII-I) – 14.00-14.50

Popa Alina (clasa a IX-a J) – 14.55-15.45

Palade Elena (clasa a IX-a E) – 14.00-15.50

Strat Vasilică (clasa a IX-a C î.p.) – 14.00-14.50

Palade Monica (clasa a XI-a G) – 14.00-14.50

Ungureanu Mihaela (clasa a XI-a H) – 12.00-12.50

Pricop Viorel  IX K) – 14.00-14.50

Vlad Ina Clara (clasa a XII-a R) – 10.00-10.50

Strat Vasilică ( IX C î.p.) – 13.00-13.50

 

Ungureanu Iulia (X J) – 13.00-13.50

 

Vătămanu Ionel (XII P) – 14.00-14.50

 

 

 

 

 

 

JOI

Achihăiței Adrian (clasa a IX-a D) – 14.00-14.50

Arsene Gelu (clasa a IX-a F) – 10.00-10.50

Alistar Cristian (clasa a XI-a) – 14.00-14.50

Bărdiță Carmen (clasa a XI-a B) – 10.00-10.50

Cuzuc Mihaela (clasa a XI-a I) – 14.00-14.50

Busuioc Ionela (clasa a X-a B) – 10.00-10-50

Dascălu Adrian (clasa a X-a D î.p.) – 13.00-13.50

Croitoru Daniela (clasa a XI-a E) – 11.00-11.50

Diaconu Areta (clasa a XII-a N) – 13.00-13.50

Dumitrașcu Leonaș (clasa a IX-a H) – 9.00-9.50

Drăgoi Nicoleta (clasa a IX-a C) – 13.00-13.50

Gherghescu Anca (clasa a X-a M) – 14.00-14.50

Dumitrașcu Leonaș (clasa a IX-a H) – 13.00-13.50

Hoțoleanu Gavril (clasa a X-a C) – 14.55-14.45

Furnică Teodora (clasa a X-a C) – 14.00-14.50

Irina Mihaela (clasa a XII-a) – 12.00-12.50

Mandrea Teodora (clasa a XII-a C) – 14.00-14.50

Liteanu Mihaela (clasa a X-a K) – 11.00-11.50

Ungureanu Mihaela (clasa a XI-a H) – 14.00-14.50

Loghin Diana (clasa a IX-a G) – 10.00-10.50

 

Pricop Viorel (clasa a IX-a K) – 9.00-9.50

 

Ungureanu Iulia (clasa a X-a J) – 14.55-15.45

 

 

 

VINERI

Cucoranu Costel (clasa a XI-a C î.p.) – 13.00-13.50

Coman Camelia (clasa a X-a A-a î.p.) – 12.00-12.50

Gherghescu Anca (clasa a X-a M) – 14.00-14.50

Coșaru Georgiana (clasa a XII-a E) – 12.00-12.50

Trifan Elena (clasa a IX-a E î. p.) – 13.00-13.50

Cucoranu Costel (clasa a XI-a C î.p.) – 14.00-14.50

 

Cucu Florin (clasa a XII-a M) – 12.00-12.50

 

Diaconu Areta (clasa a XII-a N) – 11.00-11.50

 

Drăgoi Nicoleta (clasa a IX-a C) – 10.00-10.50

 

Ganea Crăița (clasa a X-a D) – 11.00-11.50

 

Ioniță Ioana (clasa a IX-a I) – 10.00-10.50

 

Mandrea Teodora (clasa a XII-a C) – 10.00-10.50

 

Mazga Doina (clasa a XI-a N) – 12.00-12.50

 

Paraschiv Vasile (clasa a X-a G) – 14.55-15.45

 

Tiron Marta (clasa a X-a I) – 11.00-11.50

 

Vătămanu Ionel (clasa a XII-a P) – 9.00-9.50

 

Director,
Prof. Dumitru Aurel

 

Director adjunct,
Responsabil cu activitatea educativă școlară și extrașcolară,
Prof. Busuioc Ionela

 

Responsabil Comisia ”Consiliere și Orientare”,
Prof. Croitoru Daniela

20 octombrie 2016
Ne pare rau, aceasta platforma nu este optimizata pentru nicio versiune de Internet Explorer !
Va rugam sa accesati acest forum cu alt browser !

Google Chrome Mozilla Firefox Opera
* Pentru aceste browsere garantam functionarea corespunzatoare a platformei !

Daca doriti sa folositi in continuarea Internet Explorer, puteti accesa vechiul website al liceului.
Acesta metoda nu va ofera accesul la forum.

Vechiul website