Site » Concursul Național de Matematică "Olimpiada Satelor din România" - faza judeţeană
 

Sâmbătă, 9 martie 2019, în cadrul liceului "Ştefan Procopiu" Vaslui, s-a desfăşurat Concursul Naţional de Matematică "Olimpiada Satelor din România" - faza judeţeană. Rezultatele au fost următoarele:

Nr.crt. Numele și prenumele elevului Școala de provenință Clasa Nota
1 Asavei David Nicușor Școala Gimnazială  Laza IV 16
2 Bostan Miruna-Bianca Scoala Gimnaziala Pădureni IV 20
3 Chiricioaei Sara-Alexandra Școala Gimnazială  Laza IV 26
4 Ciortan Laura Scoala Gimnaziala Zorleni IV 21
5 Codreanu Fernando Scoala Gimnaziala Zorleni IV 12
6 Costea Georgiana Scoala Gimnaziala Grivița-str.Trestiana IV absent
7 Diaconu Mihăiță Scoala Gimnaziala sat Vutcani IV 17
8 Dranga Iulia Scoala Gimnaziala Zorleni IV 19
9 Filip Tudor-Serban Scoala Gimnaziala Lunca Banului IV 16
10 Hatman Andrei Cristian Școala Gimnazială sat Râșești IV 28
11 Iovu  Ana-Maria Scoala Gimnaziala Zorleni IV 19
12 Negru Marisa Georgiana Școala Gimnazială sat Râșești IV 21
13 Olariu Cristinel Scoala Gimnaziala sat Vutcani IV 12
14 Salceanu Octavian-Andrei Scoala Gimnaziala Pădureni IV 19
15 Sava Rareș-George Școala Gimnazială  Laza IV 26
16 Tartacuta Iustin-George Scoala Gimnaziala Lunca Banului IV 9
17 Olaru Ana Maria Scoala Gimnaziala sat Epureni IV  13
18 Alexa George Școala Gimnazială sat Râșești V 15
19 Avram Miruna Scoala Gimnaziala Epureni V 7
20 Bârsan Claudiu Școala Gimnazială  Laza V absent
21 Beches Rares-George Scoala Gimnaziala Pădureni V 5
22 Bîgu Sorin Scoala Gimnaziala Grivița-str.Trestiana V 4
23 Botezatu Ioana-Mihaela Scoala Gimnazială Vetrișoaia V 6
24 Bucuroaia Ana Maria Scoala Gimnaziala Epureni V absent
25 Burada Crina Georgiana Scoala Gimnaziala Văleni V 3
26 Butiuc Vladut-Cristian Scoala Gimnaziala Pădureni V 13
27 Ciot Miruna-Francesca Scoala Gimnazială Vetrișoaia V 6
28 Cîrnici Cosmin-Niculae Scoala Gimnaziala sat Băcani V 2
29 Crenganeș Anamaria-Gabriela Scoala Gimnazială Vetrișoaia V 12
30 Diaconescu Stefana-Cristina Scoala Gimnaziala Osesti V 2
31 Dobă Miruna-Elena Scoala Gimnaziala Stanilesti V 12
32 Dorofte Denisa Scoala Gimnaziala Grivița-str.Trestiana V 6
33 Doroftei Cristian Scoala Gimnaziala Văleni V 1
34 Ene Lucas Scoala Gimnaziala Delești V 10
35 Flocea Narcisa Școala Gimnazială  Laza V 2
36 Geru Marian-Florentin Scoala Gimnaziala sat Băcani V 3
37 Ghiorghieș Roberta Școala Gimnazială  Laza V 5
38 Ghiorghiu Emilian Școala Gimnazială  Laza V 14
39 Grigorita Petruta-Maria Scoala Gimnaziala Pădureni V 3
40 Harabagiu Bianca-Cosmina Scoala Gimnaziala Stanilesti V 4
41 Ibănescu Ștefănuț Scoala Gimnaziala Epureni V 7
42 Iftimescu Claudiu Scoala Gimnaziala sat Vutcani V 1
43 Latu Marian Scoala Gimnaziala Epureni V 9
44 Luca Monica Elena Școala Gimnazială sat Ghermănești V 1
45 Mihai Sorina Scoala Gimnaziala Zorleni V 2
46 Mihăilă Cosmin Şcoala Gimnazială Trestiana V 1
47 Mircia Loredana-Cristina Scoala Gimnaziala Albesti V 1
48 Mitescu Vlad-Petruț Scoala Gimnaziala sat Băcani V 1
49 Mogîldea Andrei-Cristian Scoala Gimnaziala Albesti V 11
50 Nechita Stefan Scoala Gimnaziala sat Vutcani V 4
51 Nedelea Adina Școala Gimnazială  Laza V absent
52 Neghină Beatrice-Cătălina-Ioana Scoala Gimnaziala Osesti V 4
53 Orzoi Cristina-Alexandra Scoala Gimnaziala Pădureni V absent
54 Pavel Simon-Ionuț Scoala Gimnaziala Grivița V 12
55 Penisoara Luca Scoala Gimnaziala Pădureni V absent
56 Pîndaru Ioana-Teodora Scoala Gimnaziala Stanilesti V 9
57 Rîpanu Codrin-Constantin Scoala Gimnaziala Stanilesti V 6
58 Rotaru Olimpia Scoala Gimnaziala Grivița V 10
59 SANDU FABIAN-ANDREI Scoala Gimnaziala sat Viișoara V 7
60 Sava Alexandru-Gabriel Școala Gimnazială  Laza V 7
61 Simion Alexandra Scoala Gimnaziala Zorleni V absent
62 Topea Andrei-Alexandru Scoala Gimnaziala sat Băcani V 2
63 Văcăriuc Florin Scoala Gimnaziala Delești V 5
64 Zota Alexandru-Constantin Scoala Gimnaziala Todirești V 12
65 Ababei Robert-Petronel Scoala Muntenii de Jos VI 14
66 Adam Nicoleta Scoala Gimnaziala sat Vutcani VI 3
67 Bărbuță Ionica Scoala Gimnaziala Todirești VI absent
68 Clocotilă Anastasia Scoala Gimnaziala Grivița-str.Trestiana VI 4
69 Condrea Dorian Scoala Gimnazială Vetrișoaia VI 6
70 Danciu Denisa-Elena-Loredana Scoala Gimnaziala sat Delești VI 2
71 Dumitru Robert Școala Gimnazială  Laza VI 8
72 Fiicanu Fabrian Scoala Gimnaziala Zorleni VI 5
73 Fînaru Roxana Scoala Gimnaziala sat Băcani VI 0
74 Galaction Justinian Scoala Gimnaziala Grivița VI 7
75 Gheorghică Alexandru Școala Gimnazială  Laza VI 8
76 Iftene Luiza Scoala Gimnaziala Pădureni VI absent
77 Iorga Justin Scoala Gimnaziala Grivița-str.Trestiana VI 12
78 Istrate Artemice Școala Gimnazială sat Râșești VI 4
79 Lăzurcă Adriana-Mariana Scoala Gimnaziala Osesti VI 1
80 Leon Alice-Maria Scoala Gimnaziala Pădureni VI 2
81 Luca Nicoleta Scoala Gimnazială Vetrișoaia VI 3
82 Mihail Alexandra-Gabriela Scoala Gimnaziala Stanilesti VI 1
83 Mîndru Ana-Maria Scoala Gimnaziala sat Băcani VI 1
84 Palade   Iuliana   Evelina Scoala Gimnaziala sat Dodești VI 2
85 Prodea Andreea Scoala Gimnaziala sat Vutcani VI 2
86 Rîciu Ionuț Scoala Gimnaziala Stanilesti VI 1
87 Rohozeanu Ioana-Denisa Scoala Gimnaziala sat Băcani VI 1
88 Simileanu George David Școala Gimnazială sat Ghermănești VI 1
89 Stavăr Mihai Scoala Gimnaziala sat Băcani VI 1
90 Surleac Iulian Pavel Scoala Gimnaziala sat Văleni VI 3
91 Tăbuș Lavinia Scoala Gimnaziala Zorleni VI 9
92 Tănase Andreea Scoala Gimnaziala Zorleni VI 4
93 Tănase Denisa Scoala Gimnaziala Zorleni VI absent
94 Tiron Gheorghe-Valerian Scoala Gimnaziala Pădureni VI 2
95 Tutuianu Sabina Scoala Gimnaziala Pădureni VI 8
96 Vulpe Adrian Scoala Gimnaziala sat Epureni VI 2
97 Boghiceanu Alexandru Scoala Gimnaziala sat Epureni VI  1
98 Malanca Andra Scoala Gimnaziala sat Epureni VI  1
99 Acatrinei Laura-Nicoleta Școala Gimnazială  Laza VII 4
100 Avram Răzvan Scoala Gimnaziala Epureni VII absent
101 Bejan Denisa Scoala Gimnaziala Grivița VII 8
102 Bejenaru Miruna-Alexandra Scoala Gimnazială Vetrișoaia VII 3
103 Blejeru Andra-Ioana Scoala Gimnazială Băcani VII 2
104 Bujor Ioana Scoala Gimnaziala Muntenii de Jos VII 5
105 Burcă Marian Scoala Gimnaziala Lunca Banului VII absent
106 Cărăușu Valentrina-Mihaela Scoala Gimnazială Băcani VII 0
107 Ciulei Radu-Iliuta Scoala Gimnaziala Pădureni VII absent
108 Diaconescu Ana-Maria Scoala Gimnaziala Osesti VII absent
109 Dimir Andrei-Florin Scoala Gimnaziala Grivița-str.Trestiana VII 8
110 Doroftei Paul Leonard Scoala Gimnaziala Văleni VII 9
111 Gache Aurel-Damian Scoala Gimnaziala Osesti VII 4
112 Greu Denisa-Maria Scoala Gimnaziala Pădureni VII 19
113 Hobincu Stefania-Raluca Scoala Gimnaziala Muntenii de Jos VII 7
114 Huțuleac Gabriel Scoala Gimnaziala Zorleni VII 17
115 Liță Miruna Scoala Gimnaziala Grivița VII 3
116 Marica Oana Florina Școala Gimnazială Ghermănești VII 3
117 Marin Patricia Scoala Gimnaziala Vutcani VII 9
118 Mitescu Ștefania-Andreea Scoala Gimnaziala Băcani VII 0
119 Munteanu Alexandru-Florin Scoala Gimnaziala Stanilesti VII 7
120 Nemțanu Marlena Scoala Gimnaziala Epureni VII absent
121 Niagu Mădălina-Elena Scoala Gimnaziala Todirești VII absent
122 Nucaru Rareș-Traian Scoala Gimnaziala Stanilesti VII 9
123 Paiu Andreea-Loredana Scoala Gimnaziala Todirești VII 2
124 Panțîru Sabina-Ana Scoala Gimnazială Vetrișoaia VII 4
125 Partene Vlad Școala Gimnazială Ghermănești VII 1
126 Pricope Izabela-Ionela Scoala Gimnaziala Delești VII 8
127 Proca Cristina-Stefania Școala Gimnazială  Laza VII 3
128 Stan Sorin-Marian Scoala Gimnaziala Pădureni VII 17
129 Strătilă Paula Scoala Gimnaziala Vutcani VII 2
130 Surleac Alexandru Scoala Gimnaziala Văleni VII 5
131 Tătaru Ionela Scoala Gimnaziala Ivesti VII 22
132 Zaharia Viorel-Costel Scoala Gimnaziala Pădureni VII 3
133 Ababei Beatrice-Georgiana Scoala Muntenii de Jos VIII 6
134 Asavei Roxana Școala Gimnazială  Laza VIII 19
135 Barboșanu Alexandru Scoala Gimnazială Vetrișoaia VIII 16
136 Bădângă Dănuț Scoala Gimnaziala Zorleni VIII abs
137 Blanaru Valerica Scoala Gimnaziala Pădureni VIII abs
138 Brînză Gabriel Școala Gimnazială  Laza VIII 19
139 Busuioc Amalia Scoala Gimnaziala Epureni VIII 8
140 Cabana  c.   Cosmina   Alexandra Scoala Gimnaziala Dodești VIII 17
141 Chiriac Mario Scoala Gimnaziala Zorleni VIII 9
142 Chirițoiu Maria-Alexandra Scoala Gimnaziala Stanilesti VIII 13
143 Ciurușniuc  Ana Maria Scoala Gimnaziala Văleni VIII 17
144 Cîrnicianu Bianca-Cosmina Scoala Gimnaziala Delești VIII 11
145 Cojan Cosmina Scoala Gimnaziala Epureni VIII 7
146 Cumpata Ioana Scoala Gimnaziala Pădureni VIII 5
147 Dăniluc Daria Scoala Gimnaziala Grivița-str.Trestiana VIII 19
148 FOTACHE FRANCESCO-ANDREI Scoala Gimnaziala Viișoara VIII 12
149 Hariton Delia Florinela Școala Gimnazială Ghermănești VIII 5
150 Ivașcu Răzvan Scoala Gimnaziala Zorleni VIII 4
151 Lazăr Ana-Diana Scoala Gimnaziala Delești VIII 19
152 Manolachi Dragoș Scoala Gimnaziala Lunca Banului VIII abs
153 Marincea Raluca Școala Gimnazială Râșești VIII 18
154 Miron Maria-Xenia Scoala Gimnaziala Stanilesti VIII 11
155 Mustață Gabriel Scoala Gimnaziala Grivița VIII 19
156 Nechita Teodora Scoala Gimnaziala Vutcani VIII 23
157 Nedelea Diana-Elena Scoala Gimnaziala Todirești VIII 17
158 Nistor Cosmin-Florin Scoala Gimnaziala Dănești VIII 7
159 Palamiuc Raluca Ionela Scoala Gimnaziala Văleni VIII 7
160 Pădurariu Andrei Scoala Gimnaziala Lunca Banului VIII abs
161 Păiuș Alexandra Cristina Scoala Gimnaziala Epureni VIII 11
162 Popescu Alin Scoala Gimnaziala Grivița VIII abs
163 Roznov Adina Scoala Gimnaziala Ferești VIII 7
164 Salceanu Bianca Scoala Gimnaziala Pădureni VIII 14
165 Savin Laura Ștefania Scoala Gimnaziala Epureni VIII 8
166 STAN DAVID-FLORIN Scoala Gimnaziala Viișoara VIII 19
167 Tălpălaru Bianca Scoala Gimnaziala Epureni VIII 8
168 Țonea Andreea Scoala Gimnaziala Vutcani VIII 25
169 Văcăriuc Roxana-Dumitrița Scoala Gimnaziala Delești VIII 11

Felicitari elevilor şi profesorilor îndrumători!

 

10 martie 2019
Plan scolarizare 2019-2020

Security Status
Ne pare rau, aceasta platforma nu este optimizata pentru nicio versiune de Internet Explorer !
Va rugam sa accesati acest forum cu alt browser !

Google Chrome Mozilla Firefox Opera
* Pentru aceste browsere garantam functionarea corespunzatoare a platformei !

Daca doriti sa folositi in continuarea Internet Explorer, puteti accesa vechiul website al liceului.
Acesta metoda nu va ofera accesul la forum.

Vechiul website