Site » Lista elevilor înmatriculaţi în învăţământul profesional de stat pentru anul şcolar 2017– 2018
 

CALIFICAREA PROFESIONALĂ:  ELECTRICIAN CONSTRUCTOR(a IX-aDip

 

Nr. crt.

Nume elev

Initiala tatalui

Prenume elev

1

ADOCHIŢI

I

VASILE

2

ANTON

D

DĂNUŢ

3

BARON

M

ROBERT IULIAN

4

BĂLĂNESCU

R

PAUL DUMITRU

5

BENGHEA

R

RADU ALEXANDRU

6

BURGHELEA

MC

ŞTEFAN CRISTIAN

7

CIOBANU

G

EMANUEL GRIGORE

8

CIOBANU

I

RĂZVAN MARIAN

9

CIOINA

M

EMANUEL IOSIF

10

COMAN

D

IONUŢ SEBASTIAN

11

CONSTANTIN

D

OCTAVIAN IONUȚ

12

COSTACHE

M

ALEXANDRU SEBASTIAN

13

COSTINIUC

C

TEODOR

14

DOROFTEI

I

MARIAN

15

DOROFTEI

G

IULIAN

16

DULUMAN

I

PETRU

17

DUMITRASCU

C

ADRIAN

18

HURJUI

I

COSMIN IONUȚ

19

JEREBE

V

RĂZVAN GABRIEL

20

LUNGU

C

ANDREI COSMIN

21

MĂRGEAN

D

GHEORGHIŢĂ MARIAN

22

MIHALCEA

V

VELENTIN COSMIN

23

NEACŞU

F

DAVID

24

NEGOIŢĂ

 

EDUARD MARIAN

25

RADU

F

GEORGE FLORIN

26

SANDU

C

RAUL GABRIEL

27

STAN

P

MUGUREL FLORIN

28

TOPOR

I

BOGDAN GABRIEL

29

VASILIU

M

MIHAI ALEXANDRU

CALIFICAREA PROFESIONALĂ:  LUCRATOR HOTELIER a IX-a Fip

Nr. crt.

Nume elev

Initiala tatalui

Prenume elev

1

ADAM

G

MADALINA FLORENTINA

2

ARUXANDEI

G

OVIDIU GHEORGHIȚĂ

3

BACIU

N

VLAD DENIS

4

BULUBASA

D

ELENA IONELA

5

CIOBANU

G

DIANA LOREDANA

6

CIURARU

N

NICU ANDREI

7

COSOVĂŢ

I

GEORGE TIBERIU

8

COVRIG

G

CORINA

9

FRANCIUG

D

CRISTIAN

10

FRANCIUG

M

NARCIS

11

GRĂDINARU

V

CIPRIAN DANIEL

12

IFTENIE

C

MIHAELA CORNELIA

13

MIRON

C

ȘERBAN

14

MOLDOVEANU

V

PATRICIA PAULA

15

MUNTEANU

C

IONUŢ CRISTI

16

NEGRESCU

I

NARCISA IULIANA

17

NEGRUŢ

C

GEORGIANA IONELA

18

PETROV

SI

GABI LAURA

19

POPA

-

ELENA ANDREEA

20

PORGRAS

P

CRINA LENUTA

21

RADU

D

GABRIELA DANIELA

22

RADU

D

MIHAELA CORNELIA

23

SUCEVEANU

P

AMALIA ELENA

24

TOPORĂSCU

A

ANA

25

VACARCIUC

D

ANA MARIA

CALIFICAREA PROFESIONALĂ:  MECANIC AUTO( a IX-aAip)

Nr. crt.

Nume elev

Initialatatalui

Prenume elev

1

ANEA

D

NARCIS ROBIN

2

AVĂDĂNI

I

COSMIN IONUȚ

3

BACAN

M

LEONARD

4

BACIU

A

ALEX MIHĂIŢĂ

5

BALAN

 

Repetent-vine de la IX-Bip

6

BOSÎNCEANU

M

ANDREI

7

BOZIANU

F

MIHAI

8

BUCĂTARU

M

ALEXANDRU COSMIN

9

BUCĂTARU

M

MARIAN VLĂDUȚ

10

BUDURCĂ

J

CONSTANTIN

11

CAZACU

O

MARIUS ȘTEFAN

12

CHIRVASĂ

C

ȘTEFAN

13

CHIRVASĂ

M

ENDREI

14

CIURARU

M

IONUȚ

15

CIURUSNIUC

G

PAUL IULIAN

16

FURNICA

M

IONUT ADRIAN

17

IGNAT

I

CĂTĂLIN EMANUEL

18

ISAC

G

DIDI MIHAI

19

MĂLĂEȚ

I

CĂTĂLIN COSMIN

20

MOCĂNAŞU

C

MIHAI SEBASTIAN

21

MOCANU

I

CONSTANTIN SEBASTIAN

22

MORARIU

V

IONUȚ

23

POPA

C

ALIN

24

PUȚOI

M

MIRCEA MIHĂIȚĂ

25

STANCIU

M

ANDREI ALIN

26

STANCU

I

IONUŢ ANDREI

27

STOIAN

F

FLORIN EDUARD

28

URSACHE

M

MARIUS GABRIEL

29

VODUŢ

C

MARCEL ANDREI

CALIFICAREA PROFESIONALĂ:  MECANIC AUTO( a IX-aBip)

Nr. crt.

Nume elev

Initiala tatalui

Prenume elev

1

CHIRIAC

T

ALIN MIHĂIȚĂ

2

CIOBANU

I

ALIN MIHAI

3

CIOFU

D

DANIEL ȘTEFAN

4

CREȚU

S

CĂTĂLIN MARIAN

5

DOROBĂȚ

N

ALEXANDRU ANDREI

6

DOSPIN

C

FLAVIUS

7

ENACHE

V

GABRIEL NARCIS

8

FLOREA

V

VASILE ALEXANDRU

9

GAJURĂ

R

DARIUS PETRU

10

GAVRILAȘ

C

DAVID IONUȚ

11

GRAUR

G

GEORGE NICUȘOR

12

ICHIM

I

MARIUS ANDREI

13

IORGA

A

MARIAN

14

LUPU

F

PETRICĂ

15

MUNTEANU

G

IULIAN CONSTANTIN

16

PĂNCESCU

D

MARIAN DUMITRU

17

PANCU

E

BOGDAN SEBASTIAN

18

PĂUN

D

RĂZVAN ALEXANDRU

19

PETCU

T

SEBASTIAN IONUȚ

20

PINTILIE

G

DUMITRU ION

21

POINESCU

G

ANDREI

22

PUIU

C

PAUL-MARIAN-EDUARD

23

SIMION

V

VASILICĂ - OCTAVIAN

24

SOFIANU

V

ADELIN

25

ȘOREA

T

ALEX ANDREI

26

SUHARU

N

CRISTIAN IOSIF

27

SURU

C

CĂTĂLIN FLORIN

28

TĂRÎȚĂ

E

IONUȚ

29

ȚIBIREAC

C

CONSTANTIN

CALIFICAREA PROFESIONALĂ:  TINICHIGIU VOPSITOR AUTO(a IX-aCip)

Nr. crt.

Nume elev

Initiala tatalui

Prenume elev

1

ADAM

-

MARIAN

2

BĂLĂUŢĂ

C

ROBERT ANDREI

3

CRISBASEANU

N

SAMUEL NICOLAE

4

DASCĂLU

L

DENIS BOGDAN

5

DIBU

I

IONUŢ

6

DONOSĂ

C

ROBERT ANDREI

7

ENUŢĂ

V

GEORGE VIOREL

8

GĂBUREAC

-

CRISTIAN CONSTANTIN

9

HANU

P

ILIE VLĂDUŢ

10

HĂUŢĂ

F

ALEXANDRU CONSTANTIN

11

HURDUBAE

O

TEODOR OVIDIU

12

JIDĂNAŞU

N

ANDREI NECULAI

13

LARION

BS

ALEXANDRU SORIN

14

MAFTEI

I

DENNIS MARIAN

15

MANEA

E

VALENTIN

16

MARGEAN

D

GHEORGHITA MARIAN

17

NISTOR

V

MIHAI IONUŢ

18

OATU

M

MIHAI ANTONIO

19

PRICOP

V

VICTOR

20

RĂU

M

MARCEL IONUȚ

21

SCURTU

C

GABRIEL NICOLAE

22

SPIRIDON

D

ANDREI ROBERT

23

SPÎNU

V

CLAUDIU

24

SUMANU

R

SEBASTIAN TUDOREL

25

TELETIN

 

ANDREI GHEORGHIŢĂ

26

TUDUSCIUC

I

RAREȘ ANDREI

27

VIDRA

I

ANDREI ALEXANDRU

28

ZAHARIA

F

RADU LUCIAN

9 septembrie 2017
Ne pare rau, aceasta platforma nu este optimizata pentru nicio versiune de Internet Explorer !
Va rugam sa accesati acest forum cu alt browser !

Google Chrome Mozilla Firefox Opera
* Pentru aceste browsere garantam functionarea corespunzatoare a platformei !

Daca doriti sa folositi in continuarea Internet Explorer, puteti accesa vechiul website al liceului.
Acesta metoda nu va ofera accesul la forum.

Vechiul website