Site » Repartizare elevi clasa a IX-a învățămînt profesional, an școlar 2018-2019
 

CALIFICAREA PROFESIONALĂ:  MECANIC AUTO
CLASA  a-IX -a Aîp


Nr. crt.

Nume elev

Initiala tatalui

Prenume elev

(ABS)Media Generala de absolvire a claselor
V-VIII

E.N-Media la evaluarea nationala

M.A.=(ABS+3EN)/4

1

MELENCIUC

C

SORIN CONSTANTIN

9,23

7,02

7,57

2

VÎRLAN

C

SEBASTIAN

9,11

5,15

6,14

3

GRIGORESCU

C

GABRIEL VASILICĂ

8,01

5,07

5,81

4

MUNTEANU

N

VASILE DRAGOŞ

7,47

4,75

5,43

5

ISTRATE

M

MIHAI DANIEL

7,18

4,7

5,32

6

BOJOAGĂ

G

DĂNUȚ LIVIU

6,75

4,57

5,12

7

SEVERIN

L

GABRIEL NARCIS

8,00

4,1

5,08

8

MAFTEI

I

MARIAN PETRU

7,22

4,25

4,99

9

ROTARU

P

MARIUS CIPRIAN

6,92

4,27

4,93

10

CERNUŞCĂ

C

MIHĂIŢĂ CRISTIAN

8,01

3,7

4,78

11

LUPU

N

NICOLAE ALEXANDRU

6,65

4,05

4,70

12

STAIE

C

ANTONIO

7,71

3,67

4,68

13

ANDRONACHI

V

PETRU DANIEL

7,00

3,77

4,58

14

HOȚOLEANU

V

DANIEL

6,90

3,75

4,54

15

BOJOAGĂ

M

MARIAN

8,05

3,2

4,41

16

IGNAT

N

NELU SEBASTIAN

6,88

3,4

4,27

17

BLAJ

I

IULIAN

6,98

3,25

4,18

18

SAVA

F

ALEXANDRU BOGDAN

6,33

3,05

3,87

19

SOFIANU

V

DAVID

7,01

2,65

3,74

20

BOBÎRNAT

V

ROBERT CONSTANTIN

6,40

2,8

3,70

21

HARPACICĂ

C

MĂDĂLIN CĂTĂLIN

7,02

1

2,51

22

TODEI

M

MIHĂIŢĂ

6,50

1

2,38

23

PASCARIU

C

SEVERIN ALEXANDRU

6,30

1

2,33

24

SILIAN

T

CRISTIAN

6,07

1

2,27

25

MOROSANU

I

MARIUS FLORIN

6,73

3,85

4,57

26

CIOLAC

D

GABRIEL FLORIN

6,87

2,97

3,94

27

GRASU

M

IONEL

6,41

1,65

2,84

28

CANTUR

C

VASILICA ANDREI

7,76

1

2,69

CALIFICAREA PROFESIONALĂ:  MECANIC AUTO
CLASA  a-IX-a Bîp


Nr. crt.

Nume elev

Initiala tatalui

Prenume elev

(ABS)Media Generala de absolvire a claselor
V-VIII

E.N-Media la evaluarea nationala

M.A.=(ABS+3EN)/4

1

AVRAM

C

MARIUS GEORGE

8,04

6,55

6,92

2

STATIVĂ

V

CIPRIAN

7,44

5,47

5,96

3

COZMA

C

ANDREI GHEORGHIŢĂ

7,80

4,65

5,44

4

ENE

P

ALIS ELVIS

7,72

4,6

5,38

5

CIOINĂ

M

DAVID ANDREI

7,42

4,42

5,17

6

MAFTEI

A

MARIUS ŞTEFAN

7,67

4,25

5,11

7

PREDA

F

FLORIN

7,47

4,27

5,07

8

IRIMIA

D

CONSTANTIN CIPRIAN

7,46

4,12

4,96

9

VEICA

M

MIHAI DANIEL

8,00

3,9

4,93

10

BĂLU

C

ALEXANDRU CRISTIAN

7,76

3,7

4,72

11

CIOLAC

D

RAREȘ ALEXANDRU

7,18

3,85

4,68

12

TÂRSA

C

PAUL CLAUDIU

6,94

3,85

4,62

13

CAZACU

PL

PETRONEL

7,30

3,67

4,58

14

CONDREA

S

DARIUS PETRISOR

7,07

3,65

4,51

15

VODUŢE

C

CONSTANTIN SEBASTIAN

7,70

3,3

4,40

16

MUNTEANU

G

GIOVANI GICU

6,72

3,42

4,25

17

PONEA

G

PAUL ANDREI

7,96

2,9

4,17

18

DARIE

C

ŞTEFAN MIHĂIŢĂ

6,70

2,9

3,85

19

ŞUIU

S

CONSTANTIN SERGIU

6,42

2,8

3,71

20

IFTENI

M

ANDREI MARIN

7,36

1

2,59

21

CIOLAC

D

MARIUS CONSTANTIN

6,80

1

2,45

22

CALIN

P

DANIEL RUBIN

6,38

1

2,35

23

ARNĂUTU

P

ALIN

6,28

1

2,32

24

OLARU

C

ROBERT

5,90

1

2,23

25

FLOREA

N

MARIUS VALENTIN

7,00

3,5

4,38

26

CRISBASEANU

N

STEFAN

8,83

1

2,96

27

MANOLACHE

V

ANDREI GABRIEL

7,86

1

2,72

28

TOMA

P

ALIN STEFAN

7,63

1

2,66

MECANIC ECHIPAMENTE HIDRAULICE SI PNEUMATICE

CLASA  a-IX-aCîp


Nr. crt.

Nume elev

Initiala tatalui

Prenume elev

(ABS)Media Generala de absolvire a claselor
V-VIII

E.N-Media la evaluarea nationala

M.A.=(ABS+3EN)/4

   1.

BIRCA

A

ANDREI VLADUT

7,18

1

2,55

2.

PANA

M

TITI NECULAI

7,00

1

2,50

3.

ZAHARIA

-

SEBASTIAN EUGEN

6,94

1

2,49

4.

SABADAG

V

ANDREI

6,86

1

2,47

5.

LUNGU

-

LEONARD MARIAN

6,78

1

2,45

6.

BABASCU

O

ANDREI IONUT

6,73

1

2,43

7.

STOICA

A

STEFAN LUCIAN

6,72

1

2,43

8.

VODUT

GH

STEFAN

6,68

1

2,42

9.

PALALAIE

NL

PETRU

6,69

1

2,42

10.

CALIN

CD

CONSTANTIN DORIN

6,67

1

2,42

11.

IFTENE

L

CRISTIAN VALENTIN

6,62

1

2,41

12.

DRUGA

E

NARCIS  DARIAN

6,63

1

2,41

13.

APETREI

R

ALEX GILBERT

6,61

1

2,40

14.

CUPSANAR

E

VIVIAN IOAN

6,58

1

2,40

15

TODEI

G

GHEORGHE ANDREI

6,57

1

2,39

16

HURJUI

D

ILSUS MIHAIL

6,58

1

2,39

 

17

HORNIA

V

VALERIU MARIAN

6,51

1

2,38

18

SMIRNOV

C

MIHAI CATALIN

6,52

1

2,38

19

BUTNARU

I

ROBERT IONUT

6,48

1

2,37

20

DURCAN

V

EDUARD VASILE

6,45

1

2,36

21

FILIBIU

V

ALEX IONUT

6,41

1

2,35

22

BEJAN

S

ANDREI

6,34

1

2,34

23

BANTA

-

ANTONIO GABRIEL

6,30

1

2,33

24

OCHIANA

GH

CLAUDIU MARIAN

6,33

1

2,33

25

EZERU

I

ALEXANDRU

6,33

1

2,33

26

POPA

I

IONUT

6,26

1

2,32

27

PARGARU

C

ANDREI CONSTANTIN

6,25

1

2,31

28

PONEA

P

OVIDIU BOGDAN

6,25

1

2,31

ELECTRICIAN APARATE SI ECHIPAMENTE ELECTRICE
CLASA a-IX-a Dîp


Nr. crt.

Nume elev

Initiala tatalui

Prenume elev

(ABS)Media Generala de absolvire a claselor
V-VIII

E.N-Media la evaluarea nationala

M.A.=(ABS+3EN)/4

   1.

HALMACI

V

NELU

8,42

5,8

6,46

2.

POPA

V

EDUARD MARIAN

7,77

5,52

6,08

3.

LUCA

I

ADELIN IONUŢ

7,29

5,05

5,61

4.

BURLACU

C

DENIS CRISTIAN MARICEL

7,08

5,05

5,56

5.

CREŢU

F

SORIN VALENTIN

8,02

4,55

5,42

6.

STANCIUC

I

EDUARD IULIAN

7,06

4,65

5,25

7.

VELIŞCU

I

PAUL IONUŢ

6,98

4,2

4,90

8.

FILIBIU

V

CONSTANTIN DENIS

6,30

4,07

4,63

9.

ANUŢĂ

V

VLAD CONSTANTIN

7,45

3,67

4,62

10.

ROTARU

A

BOGDAN

6,56

3,9

4,57

11.

SECUIANU

M

CONSTANTIN MINA

6,36

3,9

4,52

12.

DĂNILĂ

E

RAUL EUGEN

7,65

3,2

4,31

13.

HALMACIU

V

DANIEL

6,83

2,82

3,82

14.

ONU

V

ROBERT PAUL

6,30

2,95

3,79

15

IGNAT

G

BOGDAN ILIUŢĂ

6,60

2,45

3,49
Etapa I

16

BEREZAN STRATINA

C

PETRU

6,63

1

2,41
Etapa I

 

17

HALMACI

N

ANDREI NICU

7,01

3,57

4,43

18

VULPE

D

GEORGIAN MIHAITA

7,62

3,3

4,38

19

STOICA

V

COSTEL

7,11

2,6

3,73

20

UNGUREANU

C

ADRIAN ILIE

8,27

1

2,82

21

OLARU

G

FLAVIAN SERBAN

7,32

1

2,58

22

MAFTEI

A

EDUARD  CATALIN

6,55

1,2

2,54

23

PANAINTE

I

ALEXANDRU VASILICA

7,07

1

2,52

24

MUNTEANU

F

LAURENTIU VALENTIN

7,00

1

2,50

25

MOSNEAGU

M

ALEXANDRU MARIAN

6,89

1

2,47

26

TURCU

D

IONUT

6,87

1

2,47

27

BORDEIANU

R

ROMICA IRINEL

6,82

1

2,46

28

MOCANU

C

RAZVAN VALENTIN

6,82

1

2,46

CALIFICAREA PROFESIONALĂ:  CONFECŢIONER PRODUSE TEXTILE

CLASA  a-IX-a Eîp

Nr. crt.

Nume elev

Initiala tatalui

Prenume elev

(ABS)Media Generala de absolvire a claselor
V-VIII

E.N-Media la evaluarea nationala

M.A.=(ABS+3EN)/4

1

HALMACI           

V.

ROXANA

6,82

2,42

3,52
Etapa I

2

LUCA

I.

BIANCA MIHAELA

6,63

1

2,41

3

FOCSA

D.

ALEXANDRA

6,34

1

2,34

4

TURTUC

G.

COSMIN

6,35

1

2,34

5

BORTA

C.

ANA MARIA

6,32

1

2,33

6

BOICU

P.

GABRIEL

6,22

1

2,31

7

CHIRIAC

C.

COSMIN IONUT

6,22

1

2,31

8

ASOFIEI

I

NARCIS GABRIEL

6,19

1

2,30

9

ROPOTA

V

VASILICA ANDREI

6,14

1

2,29

10

SOLOMON

C

GABRIEL

6,16

1

2,29

11

CHIRATCU

D.

DANIEL GABRIEL

6,11

1

2,28

12

SAVA

C

ALEXANDRU

5,91

1

2,23

13

DUMITRU

C.

VLAD CONSTANTIN

5,80

1

2,20

14

PASOL

A.

RAZVAN ADRIAN

5,77

1

2,19

15

PĂUC

-

REMUS OVIDIU

-

-

-

 

 

7 septembrie 2018
Plan scolarizare 2018-2019

Nivel Siguranta
Ne pare rau, aceasta platforma nu este optimizata pentru nicio versiune de Internet Explorer !
Va rugam sa accesati acest forum cu alt browser !

Google Chrome Mozilla Firefox Opera
* Pentru aceste browsere garantam functionarea corespunzatoare a platformei !

Daca doriti sa folositi in continuarea Internet Explorer, puteti accesa vechiul website al liceului.
Acesta metoda nu va ofera accesul la forum.

Vechiul website