Site » Concursul Judetean de Matematica "Olimpiada Satelor Vasluiene"
 

Clasa a V-a

Nr. crt. Nume si prenume elev Scoala de provenienta Punctaj
1 Acatrinei Laura Scoala ,,Mihai Eminescu,, Laza  13
2 Anuței Sebastian   0,5
3 Asoltani Patricia-Maria Scoala nr. 1 Poienești  
4 Bejan Denisa Scoala ,,Stroe Beloescu,,-Grivita 7
5 Bejănaru Miruna   3,5
6 Blejeru Andra Ioana Scoala Băcani 2
7 Botezatu Alexandru Scoala Delești 11,5
8 Burcă Marian Scoala nr.1 Lunca Banului 11,5
9 Camenic Bianca Scoala nr. 1 Zorleni 7
10 Carp Stefan Scoala ,,Mihai Eminescu,, Laza  4
11 Cazacu David Alexandru Scoala Băcani 3
12 Ciulei Radu-Iliuță Scoala nr. 1 Pădureni 16,5
13 Costea Dănuț-Emanuel Scoala nr. 1 Poienești 12,5
14 Cozma Cosmin-Codruț Scoala nr. 1 Pădureni  
15 Crenganes Alexandru Stefan Liceul Tehnol.,,P. Rareș,,-Vetrișoaia  
16 Diaconescu Ana-Maria Școala "Mihai Eminescu" Oșești 1
17 Diaconu Stefan Scoala nr. 1 Zorleni 20
18 Dimir Andrei-Florin Scoala ,,Stroe Beloescu,,-Grivita  
19 Gache Aurel-Damian Școala "Mihai Eminescu" Oșești 1
20 Gache Ovidiu Paul Scoala ,,Mihai Eminescu,, Laza  7
21 Ghelțu Denis Scoala ,,Stroe Beloescu,,-Grivita 6,5
22 Grecu Denisa-Maria Scoala nr. 1 Pădureni 18,5
23 Grecu Maria-Timeia Scoala nr. 1 Pădureni 10,5
24 Huțuleac Gabriel Scoala nr. 1 Zorleni 22,5
25 Liță Miruna Scoala ,,Stroe Beloescu,,-Grivita 14,5
26 Marin Patricia Scoala nr. 1 Vutcani 5,5
27 Mihăilă Robert-Lucian Liceul Tehnol.,,P. Rareș,,-Vetrișoaia 1
28 Mitescu Stefania Andreea Scoala Băcani 2
29 Niagu Mădălina-Elena Scoala ,,Gheorghe Cioată,,Todirești 4,5
30 Paiu Andreea-Loredana Scoala ,,Gheorghe Cioată,,Todirești 3
31 Panțîru Sabina Ana Liceul Tehnol.,,P. Rareș,,-Vetrișoaia 13
32 Popescu Teodor Scoala ,,Stroe Beloescu,,-Grivita 8,5
33 Pricope Izabela Scoala Delești 8,5
34 Proca Cristina Scoala ,,Mihai Eminescu,, Laza  5
35 Stan Andreea   1
36 Stan Ionuț-George Scoala nr. 1 Pădureni 11,5
37 Stan Sorin-Marian Scoala nr. 1 Pădureni 19,5
38 Stanciu Adrian Scoala Ivești  
39 Tătaru Ionela Scoala Ivești 18,5
40 Toderașcu Alin Scoala nr. 1 Poienești 1
41 Țuțuianu Nicoleta   1
42 Vieru Beatrice Georgiana Scoala ,,Mihai Eminescu,, Laza  8,5
43 Zaharia Viorel-Costel Scoala nr. 1 Pădureni 10,5

Clasa a VI-a

Nr. crt. Nume si prenume elev Scoala de provenienta Punctaj
1 Adumitroaei Maria Alexandra Scoala ,,Mihai Eminescu,, Laza  3,0
2 Andrei Denisa Liceul Tehnol.,,P. Rareș,,-Vetrișoaia 0,0
3 Asavei Roxana Georgiana Scoala ,,Mihai Eminescu,, Laza  15,0
4 Baciu Crina Scoala ,,Stroe Beloescu,,-Grivița 5,5
5 Barboșanu Alexandru Liceul Tehnol.,,P. Rareș,,-Vetrișoaia 7,5
6 Bădângă Dănuț Scoala nr. 1 Zorleni 9,5
7 Brînză Gabriel Scoala ,,Mihai Eminescu,, Laza  4,0
8 Cerbu Teodor Mihail Scoala ,,V.I. Popa,,-Dodești 6,5
9 Chiriac Maria Alexandra Scoala Nr. 1 Vutcani 6,0
10 Chiriac Mario  Scoala nr. 1 Zorleni 1,0
11 Ciobanu Cosmina-Alexandra Scoala ,,V.I. Popa,,-Dodești 9,5
12 Cîrnicianu Bianca Scoala Delești 7,0
13 Cristea Melania Scoala Nr. 1 Vutcani 16,5
14 Dăniluc Daria Scoala ,,Stroe Beloescu,,-Grivița 15,0
15 Găină Sabina Condela Scoala Băcani 2,0
16 Ivașcu Răzvan Scoala nr. 1 Zorleni 12,0
17 Macarie Alexandru Scoala nr.1 Lunca Banului  
18 Macarie Lucian Liceul Tehnol.,,P. Rareș,,-Vetrișoaia 1,0
19 Manolachi Dragoș Scoala nr.1 Lunca Banului  
20 Mocanu Georgiana-Adelina Scoala Nr. 1 Poienești 0,0
21 Mustață Gabriel Scoala ,,Stroe Beloescu,,-Grivița 12,0
22 Nedelea Diana-Elena Scoala ,,Gheorghe Cioată,,-Todirești 21,5
23 Pălimaru Andreea Scoala ,,Mihai Eminescu,, Laza  2,5
24 Popa Vasile-Vlăduț Scoala ,,Gheorghe Cioată,,-Todirești 6,0
25 Popescu Alin  Scoala ,,Stroe Beloescu,,-Grivița 3,5
26 Putan Claudia-Ionela Scoala Nr. 1 Poienești 0,0
27 Sălceanu Bianca Scoala nr. 1 Pădureni 7,0
28 Simion Christian Stefan Scoala ,,V.I. Popa,,-Dodești  
29 Tonea Andreea Scoala Nr. 1 Vutcani 19,5
30 Țonea Ionuț Scoala Tomești 12,5
31 Văcăriuc Roxana Scoala Delești 4,0
32 Macovei Daniel   7,0
33 Stan Alexandra   2,0

Clasa a VII-a

Nr. crt. Nume si prenume elev Scoala de provenienta Punctaj
1 Agape Ioan Scoala Nr. 1 Poienești 9
2 Amărâtu Andrei Cristian Scoala Băcani 1
3 Arsene Maria Alexandra Scoala Nr. 1 Vutcani 14
4 Bădrăgan Mălina-Maria Scoala ,,Adrian Porumboiu,, M. de Jos  
5 Bălan Ana Maria Scoala Băcani  
6 Bîrlădeanu Mădălina Alberta Scoala ,,Adrian Porumboiu,, M. de Jos 6,5
7 Bobârnat Stefănel Scoala Delești 5
8 Bucur Miruna Scoala Trestiana- Grivița 15
9 Chiriac Ionela-Silvia Scoala ,,Gheorghe Cioată,,-Todirești 4
10 Coman Andrei Scoala Trestiana- Grivița 4
11 Diaconu Elena Școala "Mihai Eminescu" Oșești 23
12 Dinu Alex Scoala Delești 13
13 Galan Mihai Liceul Tehnol.,,P. Rareș,,-Vetrișoaia 4,5
14 Gheorghieș Ema-Maria Scoala Nr. 1 Poienești 3,5
15 Ghiorghiu Cosmin Gabriel Scoala ,,Mihai Eminescu,, Laza  17
16 Grecu Larisa-Mihaela Scoala nr. 1 Pădureni 8
17 Grecu Mona-Paula Scoala nr. 1 Pădureni 5,5
18 Iliuță Maria Bianca Scoala ,,Mihai Eminescu,, Laza  9
19 Iovu Patricia Scoala Nr. 1 Vutcani 5
20 Ivan Daniel Scoala nr. 1 Zorleni 5
21 Manolache Cristian Scoala nr. 1 Zorleni 6,5
22 Nistor Daniel Scoala ,,Stroe Beloescu,,-Grivița 10
23 Parvana Ana-Maria Scoala nr. 1 Pădureni  
24 Prutianu Andreea Scoala ,,Gheorghe Cioată,,-Todirești 1
25 Balan Nathaniel Scoala Deleni 5

Clasa a VIII-a

Nr. crt. Nume si prenume elev Scoala de provenienta Punctaj
1 Antohi Traian Andrei Scoala nr.1 Lunca Banului 12
2 Asoltani Andrei-Ionuț Scoala nr. 1 Poienești 4
3 Balan Bianca Scoala nr.1 Lunca Banului  
4 Bîgu Fredi Emanuel Scoala Băcani 8,5
5 Botezatu Claudiu Scoala Delești 20,5
6 Buhuș Răzvan Vlăduț Scoala Tomești 16
7 Ciubotariu Alex-Daniel Scoala nr. 1 Poienești 4,5
8 Ciulei Răzvan-Cristian Scoala nr. 1 Pădureni 17,5
9 Clocotilă Georgiana Scoala ,,Stroe Beloescu,,-Grivița-Trestiana 10,25
10 Dăniluc Andreea Scoala ,,Stroe Beloescu,,-Grivița 20,5
11 Duduman Nicoleta Scoala ,,Mihai Eminescu,, Laza  11,5
12 Gheorghică Veronica-Andreea Scoala ,,Mihai Eminescu,, Laza  8
13 Ghiorghi Ioana Cristina Scoala ,,Mihai Eminescu,, Laza  9,25
14 Ghiorghiu Andrei Scoala nr. 1 Zorleni 15,25
15 Huțu Delia Scoala Delești 16
16 Huțuleac Stefan Scoala nr. 1 Zorleni 20,5
17 Lazăr Oana Scoala Delești 13
18 Moraru Tudor Scoala ,,Stroe Beloescu,,-Grivița 8,25
19 Neagu Andreea Scoala ,,Stroe Beloescu,,-Grivița  
20 Negară Andrei-Teodor Scoala ,,Adrian Porumboiu,, M. de Jos 18,5
21 Pavel Diana-Andreea Scoala nr. 1 Pădureni 9,5
22 Petrea Roberta Scoala Nr. 1 Vutcani 20,25
23 Pungă Daniel-Stefan Scoala nr. 1 Pădureni 15,5
24 Purice Sebastian Scoala Nr. 1 Vutcani 5
25 Renghiuc Bianca-Elena Scoala ,,Adrian Porumboiu,, M. de Jos 20,75
26 Samoilă Sorana Diana Liceul Tehnol.,,Petru Rareș,,-Vetrisoaia  
27 Vasilache Cosmin Scoala nr. 1 Zorleni 20,5
28 Huidiu Georgiana Scoala Deleni 23,5
29 Munteanu Sami Cosmin   3,75
30 Munteanu George Stefan   4
31 Dadacea Alexandru Gabriel   4,5
32 Badac Mihaela   10,5

20 mai 2017
Ne pare rau, aceasta platforma nu este optimizata pentru nicio versiune de Internet Explorer !
Va rugam sa accesati acest forum cu alt browser !

Google Chrome Mozilla Firefox Opera
* Pentru aceste browsere garantam functionarea corespunzatoare a platformei !

Daca doriti sa folositi in continuarea Internet Explorer, puteti accesa vechiul website al liceului.
Acesta metoda nu va ofera accesul la forum.

Vechiul website